Özellik Filtrele
Fiyat
Kategoriler
29
30
indirim
indirim
indirim
indirim
indirim
indirim
indirim
indirim
1 den 8 e 8 (1 sayfa) ürün gösteriliyor

Klima, insanların daha rahat ve verimli yaşaması amacıyla kapalı ortamlarda ortamın havasını soğutan, ısıtan, nemini alan, toz ve partikülleri filtre eden cihazlara verilen isimdir. Kapalı ortamlarda rahat hareket edebilmek için sıcaklığı kontrol altında tutmak oldukça önemlidir. 

Az Elektrik Harcayan Klima

Evimizde kullanılılan elektronik ürünlerin, fazla enerji ve elektrik tüketmesi ekonomik olarak bütçemizi olumsuz etkilerken doğaya da aynı şekilde olumsuz etki yaratmaktadır. Bu sebeple alacağınız ürünün fiyatının yanı sıra az elektrik harcayan klima olması tercih sebebidir. Günümüzde bir çok beyaz eşya gibi klimalar da enerji sınıflarına göre ayrılmaktadır. Bu enerji sınıfları A, A+, A++, A+++, B ve C şeklinde isimlendirilir. A+++ enerji sınıfında yer alan klimalar oldukça az elektrik harcayan klimalar ya da düşük enerji tüketimine sahip klimalar olarak da adlandırılmaktadır. Düşük enerji tüketimine sahip klimalar çevreye zarar vermezken bütçenizi de olumsuz etkilememektedir. Bir klima seçerken enerji sınıfının yanında çeşitli özellikler de belirleyici olmaktadır. Çeşitli modlar ve sessizlik bu özelliklerden sadece iki tanesidir. Gelişen teknoloji ile Olefini klima sistemleri düşük enerji tüketimi yaparken, sessiz çalışma özelliği ve çeşitli modları ile ön plana çıkmaktadır. 

Klima seçimi yaparken iklim, ortamın alanı ve ortamın koşulları göz önünde bulundurulmalıdır. Klimalar 9000 ve 24000 arasında değişen soğutma ve ısıtma kapesitelerine sahiptirler. Ürünlerimizi incelerken klima btu seçeneklerine mutlaka göz atmanızı öneririz.

En Ucuz Klima Modelleri

Her evin gelir durumu ve klima için ayıracakları bütçe aynı olmamaktadır. Biz de OlefiniMarket.com olarak sizlere en ucuz ve en uygun klima modellerini sunmaktayız. Özelliklerine göre çeşitli fiyat aralıklarında isteklerinize göre en uygun klimayı sitemizden satın almanız mümkündür. Klima seçerken zorlanıyor iseniz bizi arayarak bilgi alabilirsiniz.

Tavsiye:

  • Eğer çevre dostu bir model arıyorsanız R410A çevreci gazı kullanan klimaları tercih etmelisiniz.
  • Sağlıklı ve dengeli ısınan bir ortam arzuluyorsanız, değişken sıcaklık değerini otomatik olarak algılayan ve buna göre ısıtma-soğutma konumlarını ayarlayan klimalara yönelebilirsiniz.
  • Klimanızın 24 saat içerisinde belirli saatlerde açılıp kapanabilmesini istiyorsanız 24 saat çoklu programlama özelliği olan klimaları tercih etmelisiniz.
  • Klimanızı seçerken uzman yetkili teknisyenlerden fikir alın.
  • Ortamın ihtiyacına göre bir klima tercihinde bulunamazsanız ortam çok çabuk soğuyacaktır ve kompresör sık aralıklarla açınılıp kapanacaktır.
  • Daha sağlıklı bir ortam için ürün satın almadan önce filtre donanımlarını iyi araştırın.